Bạn thích rom với định dạng cài đặt nào nhất. hãy bình donate cho team nếu bạn thích chúng tôi. ^^

• Số thành viên bình chọn
    70

huynhhuu9x

Thành viên nhiệt tình
Thành viên BQT
Ý bác là sao ạ?
Ý là trên bài viết. E có ghi hướng dẫn và yêu cầu mấy bác có xem mấy dòng e tô đỏ không. Nếu không lần tới chỉnh lại phần hiện link bắt buộc là phải đọc tìm từng chữ để mở khóa hiện link tải.

Tèo Nhi

Thành viên mới
28/5/21
4
0
1
Q12, HCM
À bác cho mình hỏi cần cài thêm gì để rút bút ra là vào chế độ ghi chú nhanh như trên android 10 nhỉ

Sonil016

Thành viên mới
2/5/21
3
0
1
Hello bro, the live translate on s pen (point to translate) also not working. The samsung photo editor and charging notification error when not charging at Always On Display screen are not working after updatd. thanks for your hard works! Regards!

huynhhuu9x

Thành viên nhiệt tình
Thành viên BQT
Hello bro, the live translate on s pen (point to translate) also not working. The samsung photo editor and charging notification error when not charging at Always On Display screen are not working after updatd. thanks for your hard works! Regards!
Hello. Currently, the translation feature on my Spen has not been added due to some conflicts with the system, and other features such as the error of charging on the Always On Display screen have been fixed (requiring not to back up old data from Samsung Account or SmartSwitch).
The photo editor you don't update in the Galaxy Store is normal.
New H3.3 version will be updated soonest.

Ví Điện Tử MoMo - Siêu ứng dụng số 1 Việt Nam

Language / Ngôn Ngữ